NKE Kegelrollenlager
30226
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
283,65
exkl. MWST
238,36
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
226,92
exkl. MWST
190,69
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.0200 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 130 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 230 mm |
| Breite | 44 mm |
| Gewicht | 7,2 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
