NKE Kegelrollenlager
30206
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
10,54
exkl. MWST
8,86
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
8,44
exkl. MWST
7,09
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.0050 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745133107 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 62 mm |
| Breite | 17,25 mm |
| Gewicht | 0,24 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
