NAD Axial-Zylinderrollenlager
ARZ71528.4
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
246,54
exkl. MWST
207,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
197,23
exkl. MWST
165,74
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800224.0090 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 15 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 28,4 mm |
| Breite | 7 mm |
| Gewicht | 0,019 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
