NAD Axial-Zylinderrollenlager
ARZ6.51022.4
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
227,86
exkl. MWST
191,48
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
182,28
exkl. MWST
153,18
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800224.0070 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 10 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 22,4 mm |
| Breite | 6,5 mm |
| Gewicht | 0,012 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
