MUNK Stufen - Stehleiter Alu
rollbar 10 St. m. Plattf.
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.105,51
exkl. MWST
929,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
773,86
exkl. MWST
650,30
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| untere Außenbreite | 780 mm |
|---|---|
| Stufenanzahl inkl. Standplattform | 10 |
| Stufenanzahl | 10 |
| Stufenabstand | 235 mm |
| Schrittlänge | 2060 mm |
| Sprossenanzahl | 10 St. |
| Höhe | 3050 mm |
| Gewicht ca. | 21,3 kg |
| Gewicht | 21,7 kg |
| Gesamthöhe | 3,05 m |
| Holmhöhe | 73 mm |
| Plattformhöhe | 2,36 m |
| Leiterneigung | 70 ° |
| max. Arbeitshöhe | 4,35 m |
| Material | Aluminium |
| Arbeitshöhe bis ca. | 4,35 m |
| Arbeitshöhe | 4350 mm |
| Belastung | max. 150 kg |
| Stufentiefe | 80 mm |
| Holmbreite | 25 mm |
Nederlands
Deutsch
English
