MOERTELRUEHRKORB AUSSEN 6KT SW
8,85MM
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
11,89
exkl. MWST
15,73
€
Actie tot
31-7-2026
14,97
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
11,89
exkl. MWST
9,99
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Mischmenge, bis kg | 10 |
|---|---|
| Mischmenge, von kg | 5 |
| Nettogewicht | 0,344 kg |
| max. Rührkorbdurchmesser | 80 mm |
| Gesamtlänge | 400 mm |
| Durchmesser, Korb mm | 80 mm |
| Schaft | Außensechskant |
| Material Eignung | Trockenbauwand, Mörtel, Gipskarton |
Nederlands
Deutsch
English
