METABO Akku-Winkelschleifer W 18 7-125
solo, in metaBOX
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
115,42
exkl. MWST
138,00
€
Actie tot
31-5-2026
164,22
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
115,42
exkl. MWST
96,99
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Akkuspannung | 18 V |
|---|---|
| Leerlaufdrehzahl | 8500 /min |
| Messunsicherheit K | 1.5 m/s² |
| Oberfläche schleifen | 5 m/s² |
| Schallleistungspegel LwA | 97 dB(A) |
| Schalldruckpegel | 86 dB(A) |
| Scheiben-Ø | 125 mm |
| Schnitttiefe, max. | 34 mm |
| Gewicht mit Akku | 2,2 kg |
Nederlands
Deutsch
English
