MAKITA Akku-Rasentrimmer Solo
DUR193Z, ohne Akku u. Ladegerät
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Fadenstärke | 1,65 mm |
| Vibration | = 2,5 m/s² |
| Akkuspannung | 18 V |
| Schallleistungspegel LwA | 83,1 dB(A) |
| Schalldruckpegel (LpA) | 73,2 dB(A) |
| K-Wert Vibration | 1,5 m/s² |
| Leistung | 280 W |
| Leerlaufdrehzahl 1. Gang | 7 800 min/1 |
| Schnittbreite [mm] | 260 |
Nederlands
Deutsch
English
