MAKITA 1/2"Schlagschrauber im MAKPAK
TW0350J
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
355,80
exkl. MWST
400,00
€
Actie tot
31-5-2026
476,00
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
355,80
exkl. MWST
298,99
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Technische Daten:
Lieferumfang:
Specificaties
| Gewicht | 3,0 kg |
|---|---|
| Leerlaufdrehzahl | 2000 min-1 |
| Leerlaufschlagzahl | 2000 min-1 |
| Nettogewicht | 3 kg |
| Nennaufnahme | 400 W |
| max. Drehmoment* | 350 Nm |
| Schrauben-Ø | M12-M22 |
| Werkzeugaufnahme | 1/2 " |
| Spannung | 230 V |
Nederlands
Deutsch
English
