Machinezaagblad SB5 Z4 positief 450x40x2
mm KOMET
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
37,06
exkl. MWST
31,14
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,54
exkl. MWST
23,98
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inSpecificaties
| Zähne pro Zoll | 4 |
|---|---|
| Zähne per Zoll | 4_1 |
| Stähle bis 850 N/mm² | empfohlen |
| Stärke | 2,00 mm |
| Ti, Ti-Leg. und Sonderstähle | geeignet |
| Schneidstoff | HSS DM05 |
| Spannloch-Ø mm Typ mittig | - |
| Spannloch-Ø mm Typ versetzt/Kasto | 8,5 |
| Spanwinkel | 0° |
| Rost- und säurebeständige Stähle (INOX) | geeignet |
| Gusseisenwerkstoffe | geeignet |
| Länge | 450 mm |
| Kupfer, Messing, Bronzen | geeignet |
| Al, Al- und Mg-Leg. | geeignet |
| Breite | 40 mm |
Nederlands
Deutsch
English
