Machinezaagblad HSSBi Z4 per inch 450x38
x2mm KOMET
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
36,45
exkl. MWST
30,63
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,07
exkl. MWST
23,59
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inSpecificaties
| Zähne pro Zoll | 4 |
|---|---|
| Zähne per Zoll | 4 |
| Stähle bis 850 N/mm² | empfohlen |
| Stärke | 2,00 mm |
| Ti, Ti-Leg. und Sonderstähle | geeignet |
| Schneidstoff | HSS DM05 |
| Spannloch-Ø mm Typ mittig | 10,5 |
| Spannloch-Ø mm Typ versetzt/Kasto | - |
| Spanwinkel | 7° |
| Stähle bis 1000 N/mm² | empfohlen |
| Rost- und säurebeständige Stähle (INOX) | geeignet |
| Gusseisenwerkstoffe | geeignet |
| Länge | 450 mm |
| Al, Al- und Mg-Leg. | geeignet |
| Breite | 40 mm |
Nederlands
Deutsch
English
