Machinetap TANDEM DIN376 HSSE gevaporise
erd type N 6H vorm B M10 FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
22,78
exkl. MWST
19,14
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
18,67
exkl. MWST
15,69
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 376 |
|---|---|
| Al, Al- und Mg-Leg. | 15 |
| Gusseisenwerkstoffe | 15 |
| Gewinde | M10 |
| Gesamtlänge | 100 mm |
| Kernloch-Ø | 8,50 mm |
| Rost- und säurebeständige Stähle (INOX) | 8 |
| Norm | DIN 376 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 5,5 mm |
| Schaft-Ø | 7,0 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 10 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 8 |
| Steigung | 1,50 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 12 |
| Toleranz | ISO 2 6H |
| Typ | N |
| Flankenwinkel | 60° |
| Beschichtung | dampf. |
Nederlands
Deutsch
English
