Machinetap TANDEM DIN374 HSS-PM TiN vorm
C 6H M10x1P FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
59,52
exkl. MWST
50,02
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
48,81
exkl. MWST
41,02
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 374 |
|---|---|
| Al, Al- und Mg-Leg. | 15 |
| Gusseisenwerkstoffe | 10 |
| Gewinde x Steigung | M10 x 1,00 mm |
| Gewinde | M10 |
| Gesamtlänge | 90 mm |
| Kernloch-Ø | 9,00 mm |
| Kupfer, Messing, Bronzen | 15 |
| Rost- und säurebeständige Stähle (INOX) | 6 |
| Norm | DIN 374 |
| Schneidstoff | HSSE PM |
| Schaft-vierkant | 5,5 mm |
| Schaft-Ø | 7,0 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 10 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 8 |
| Stähle bis 850 N/mm² | 12 |
| Beschichtung | TiN |
Nederlands
Deutsch
English
