Machinetap TANDEM DIN371 HSS-PM TiN type
N 6H vorm C M6 FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
32,92
exkl. MWST
27,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
26,99
exkl. MWST
22,68
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 371 |
|---|---|
| Al, Al- und Mg-Leg. | 20 |
| Gusseisenwerkstoffe | 15 |
| Gewinde | M6 |
| Gesamtlänge | 80 mm |
| Kernloch-Ø | 5,00 mm |
| Kupfer, Messing, Bronzen | 20 |
| Rost- und säurebeständige Stähle (INOX) | 8 |
| Norm | DIN 371 |
| Schneidstoff | HSSE PM |
| Schaft-vierkant | 4,9 mm |
| Schaft-Ø | 6,0 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 16 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 13 |
| Stähle bis 42 HRC | 4 |
| Ti, Ti-Leg. und Sonderstähle | 2 |
| Steigung | 1,00 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 20 |
| Beschichtung | TiN |
Nederlands
Deutsch
English
