Machinetap HSSE NPT 3/8" FORMAT
3 / 8 Z
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
53,07
exkl. MWST
44,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
43,52
exkl. MWST
36,57
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gänge per inch | 18,0 |
|---|---|
| Ausführung | 3 / 8 Z |
| Al, Al- und Mg-Leg. | 15 |
| Gewinde | NPT 3/8 inch |
| Gewinde-Ø | 17,570 mm |
| Gesamtlänge | 70 mm |
| Kernloch-Ø | 14,50 mm |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 9,0 mm |
| Schaft-Ø | 12 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 8 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 6 |
| Stähle bis 850 N/mm² | 10 |
| Beschichtung | blank |
Nederlands
Deutsch
English
