Machinetap HSSE NPT 3/4" FORMAT
3 / 4 Z
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
97,22
exkl. MWST
81,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
79,72
exkl. MWST
66,99
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gänge per inch | 14,0 |
|---|---|
| Ausführung | 3 / 4 Z |
| Al, Al- und Mg-Leg. | 15 |
| Gewinde | NPT 3/4 inch |
| Gewinde-Ø | 27,230 mm |
| Gesamtlänge | 100 mm |
| Kernloch-Ø | 23,00 mm |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 16,0 mm |
| Schaft-Ø | 20 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 8 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 6 |
| Stähle bis 850 N/mm² | 10 |
| Beschichtung | blank |
Nederlands
Deutsch
English
