Machinetap DIN376 HSSE vorm C M16 FORMAT
DIN376 C M 16,0 N
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
45,01
exkl. MWST
37,82
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
36,90
exkl. MWST
31,01
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 376 |
|---|---|
| Ausführung | mit Überlaufschaft |
| Gewinde | M16 |
| Gesamtlänge | 110 mm |
| Kernloch-Ø | 14,00 mm |
| Norm | DIN 376 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 9,0 mm |
| Schaft-Ø | 12,0 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 6 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 5 |
| Steigung | 2,00 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 8 |
| Beschichtung | dampf. |
Nederlands
Deutsch
English
