Machinetap DIN376 HSSE vorm B M20 FORMAT
DIN376 B M 20,0
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
63,22
exkl. MWST
53,13
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
51,85
exkl. MWST
43,57
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 376 |
|---|---|
| Ausführung | M 20,0 |
| Gewinde | M20 |
| Gesamtlänge | 140 mm |
| Kernloch-Ø | 17,50 mm |
| Norm | DIN 376 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-Vierkant DIN 371 | - mm |
| Schaft-Vierkant DIN 376 | 12,0 mm |
| Schaft-Ø DIN 371 | - mm |
| Schaft-Ø DIN 376 | 16,0 mm |
| Schaft-Ø | 16,0 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 10 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 8 |
| Steigung | 2,50 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 12 |
| Beschichtung | dampf. |
Nederlands
Deutsch
English
