Machinetap DIN374 TiN vorm C M5x0,50 GÜH
RING
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
93,44
exkl. MWST
78,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
65,40
exkl. MWST
54,96
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 374 |
|---|---|
| Ausführung | M 5x0,50 |
| Al, Al- und Mg-Leg. | 20 |
| Gewinde x Steigung | M5 x 0,50 mm |
| Gewinde | M5 |
| Gesamtlänge | 70 mm |
| Kernloch-Ø | 4,50 mm |
| Norm | DIN 374 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 2,7 mm |
| Schaft-Ø | 3,5 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 23 |
| Beschichtung | TiN |
Nederlands
Deutsch
English
