Machinetap DIN374 HSSE vorm B M10x1,25 F
ORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
29,77
exkl. MWST
25,02
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
24,42
exkl. MWST
20,52
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 374 |
|---|---|
| Ausführung | HSSE M 10 x 1,25 |
| Al, Al- und Mg-Leg. | 20 |
| Gewinde x Steigung | M10 x 1,25 mm |
| Gewinde | M10 |
| Gesamtlänge | 100 mm |
| Kernloch-Ø | 8,80 mm |
| Norm | DIN 374 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 5,5 mm |
| Schaft-Ø | 7,0 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 9 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 7 |
| Stähle bis 850 N/mm² | 11 |
| Beschichtung | dampf. |
Nederlands
Deutsch
English
