Machinetap DIN374 HSSE gevaporiseerdtype
RVS vorm B 6H M10x1,0 FORMAT GT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
39,94
exkl. MWST
33,56
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
32,75
exkl. MWST
27,52
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 374 |
|---|---|
| Gewindeart | MF |
| Gewinde | M10 |
| Gesamtlänge | 90 mm |
| Kernloch-Ø | 9,00 mm |
| Norm | DIN 374 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-Ø | 7,0 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 13 |
| Beschichtung | dampf. |
Nederlands
Deutsch
English
