Machinetap DIN374 HSSE gevaporiseerd typ
e VG vorm B 6H M10x0,75 blinde gaten
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
53,20
exkl. MWST
44,71
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
43,63
exkl. MWST
36,66
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 374 |
|---|---|
| Gewindeart | MF |
| Gewinde | M10 |
| Gesamtlänge | 90 mm |
| Kernloch-Ø | 9,20 mm |
| Norm | DIN 374 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-Ø | 7,0 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 10 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 5 |
| Beschichtung | dampf. |
Nederlands
Deutsch
English
