Machinetap DIN371 HSSE type W vorm C M2
FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
24,84
exkl. MWST
20,87
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
20,36
exkl. MWST
17,11
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 371 |
|---|---|
| Ausführung | mit verstärktem Schaft |
| Al, Al- und Mg-Leg. | 15 |
| Gewinde | M2 |
| Gesamtlänge | 45 mm |
| Kernloch-Ø | 1,60 mm |
| Norm | DIN 371 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 2,1 mm |
| Schaft-Ø | 2,8 mm |
| Steigung | 0,40 mm |
| Beschichtung | blank |
Nederlands
Deutsch
English
