Machinetap DIN371 HSSE type W vorm B M5
FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
15,54
exkl. MWST
13,06
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
12,74
exkl. MWST
10,71
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 371 |
|---|---|
| Ausführung | mit verstärktem Schaft |
| Al, Al- und Mg-Leg. | 18 |
| Gewinde | M5 |
| Gesamtlänge | 70 mm |
| Kernloch-Ø | 4,20 mm |
| Norm | DIN 371 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 4,9 mm |
| Schaft-Ø | 6,0 mm |
| Steigung | 0,80 mm |
| Beschichtung | blank |
Nederlands
Deutsch
English
