Machinetap DIN371 HSSE type VA vorm B M1
2 FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
29,23
exkl. MWST
24,56
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
23,97
exkl. MWST
20,14
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 376 |
|---|---|
| Ausführung | mit Überlaufschaft |
| Gewinde | M12 |
| Gesamtlänge | 110 mm |
| Kernloch-Ø | 10,20 mm |
| Rost- und säurebeständige Stähle (INOX) | 10 |
| Norm | DIN 376 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 7,0 mm |
| Schaft-Ø | 9,0 mm |
| Steigung | 1,75 mm |
| Beschichtung | blank |
Nederlands
Deutsch
English
