Machinetap DIN371 HSSE type UNI vorm B M
10 FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
29,70
exkl. MWST
24,96
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
24,36
exkl. MWST
20,47
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 371 |
|---|---|
| Ausführung | mit verstärktem Schaft |
| Al, Al- und Mg-Leg. | 17 |
| Gewinde | M10 |
| Gesamtlänge | 100 mm |
| Kernloch-Ø | 8,50 mm |
| Norm | DIN 371 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 8,0 mm |
| Schaft-Ø | 10,0 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 10 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 8 |
| Steigung | 1,50 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 12 |
| Beschichtung | dampf. |
Nederlands
Deutsch
English
