Machinetap DIN371 HSSE type RVS vorm C M
4 FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
16,36
exkl. MWST
13,75
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
13,41
exkl. MWST
11,27
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 371 |
|---|---|
| Ausführung | mit verstärktem Schaft |
| Gewinde | M4 |
| Gesamtlänge | 63 mm |
| Kernloch-Ø | 3,30 mm |
| Rost- und säurebeständige Stähle (INOX) | 8 |
| Norm | DIN 371 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 3,4 mm |
| Schaft-Ø | 4,5 mm |
| Steigung | 0,70 mm |
| Beschichtung | blank |
Nederlands
Deutsch
English
