Machinetap DIN371 HSSE type H vorm B ond
erbrokenvertanding M18 FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
96,06
exkl. MWST
80,72
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
78,77
exkl. MWST
66,19
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 376 |
|---|---|
| Ausführung | mit Überlaufschaft |
| Gewinde | M18 |
| Gesamtlänge | 125 mm |
| Kernloch-Ø | 15,50 mm |
| Norm | DIN 376 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 11,0 mm |
| Schaft-Ø | 14,0 mm |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 10 |
| Stähle bis 42 HRC | 8 |
| Steigung | 2,50 mm |
| Beschichtung | blank |
Nederlands
Deutsch
English
