Machinetap DIN371 HSSE-PM TiALN type H v
orm C M8 GÜHRING
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
102,24
exkl. MWST
85,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
71,57
exkl. MWST
60,14
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| DIN | DIN 371 |
|---|---|
| Ausführung | mit verstärktem Schaft |
| Gewinde | M8 |
| Gesamtlänge | 90 mm |
| Kernloch-Ø | 6,80 mm |
| Norm | DIN 371 |
| Schneidstoff | HSSE PM |
| Schaft-vierkant | 6,2 mm |
| Schaft-Ø | 8,0 mm |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 12 |
| Stähle bis 42 HRC | 8 |
| Steigung | 1,25 mm |
| Beschichtung | TiAIN |
Nederlands
Deutsch
English
