Machinelagering LEVEL-MOUNT 8000kg LM 7-
77 EFFBE
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
405,25
exkl. MWST
340,55
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
344,47
exkl. MWST
289,47
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6000015.8000 |
|---|---|
| EAN-code | 4330816414408 |
| Katalognummer | 9650 8000, 96508000, P96508000 |
Specificaties
| max. Maschinenfußdicke | 70 mm |
|---|---|
| Maschinen allgemein | 7200 kg |
| Modell | LM 7-77 |
| Nivellierhöhe Ni | 20 mm |
| Pressen allgemein bis Hubzahl 110/min | 6500 kg |
| Höhe H2 | 54 mm |
| Gewicht | 8,0 kg |
| Gewinde-Ø G | M24 x 1,5 |
| Drehmaschinen | 3000 kg |
| Belastung pro Element | 3000-8000 kg |
| Ø D | 241 mm |
| Flachschleifmaschinen | 3000 kg |
| Fräsmaschinen | 3600 kg |
| statische Höchstlast | 8000 kg |
| Standardschraublänge L | 140 mm |
Nederlands
Deutsch
English
