Machinelagering LEVEL-MOUNT 600kg LM 1-1
1 EFFBE
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
48,06
exkl. MWST
40,39
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
40,85
exkl. MWST
34,33
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6000015.0600 |
|---|---|
| EAN-code | 4330816414378 |
| Katalognummer | 9650 0600, 96500600, P96500600 |
Specificaties
| max. Maschinenfußdicke | 43 mm |
|---|---|
| Maschinen allgemein | 480 kg |
| Modell | LM 1-11 |
| Nivellierhöhe Ni | 15 mm |
| Pressen allgemein bis Hubzahl 110/min | 450 kg |
| Höhe H2 | 25 mm |
| Gewicht | 0,4 kg |
| Gewinde-Ø G | M10 |
| Drehmaschinen | 220 kg |
| Belastung pro Element | 220-600 kg |
| Ø D | 80 mm |
| Flachschleifmaschinen | 220 kg |
| Fräsmaschinen | 300 kg |
| statische Höchstlast | 600 kg |
| Standardschraublänge L | 80 mm |
Nederlands
Deutsch
English
