Machinelagering LEVEL-MOUNT 5500kg LM 6-
66 EFFBE
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
245,69
exkl. MWST
206,46
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
208,83
exkl. MWST
175,49
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6000015.5500 |
|---|---|
| EAN-code | 4330816414675 |
| Katalognummer | 9650 5500, 96505500, P96505500 |
Specificaties
| max. Maschinenfußdicke | 58 mm |
|---|---|
| Maschinen allgemein | 4000 kg |
| Modell | LM 6-66 |
| Nivellierhöhe Ni | 20 mm |
| Pressen allgemein bis Hubzahl 110/min | 3500 kg |
| Höhe H2 | 39 mm |
| Gewicht | 4,0 kg |
| Gewinde-Ø G | M20 x 1,5 |
| Drehmaschinen | 2000 kg |
| Belastung pro Element | 2000-5500 kg |
| Ø D | 185 mm |
| Flachschleifmaschinen | 2000 kg |
| Fräsmaschinen | 2800 kg |
| statische Höchstlast | 5500 kg |
| Standardschraublänge L | 120 mm |
Nederlands
Deutsch
English
