Machinelagering LEVEL-MOUNT 4000kg LM 5-
55 EFFBE
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
135,64
exkl. MWST
113,98
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
115,29
exkl. MWST
96,88
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6000015.4000 |
|---|---|
| EAN-code | 4330816414392 |
| Katalognummer | 9650 4000, 96504000, P96504000 |
Specificaties
| max. Maschinenfußdicke | 44 mm |
|---|---|
| Maschinen allgemein | 3000 kg |
| Modell | LM 5-55 |
| Nivellierhöhe Ni | 20 mm |
| Pressen allgemein bis Hubzahl 110/min | 2000 kg |
| Höhe H2 | 35 mm |
| Gewicht | 2,2 kg |
| Gewinde-Ø G | M16 x 1,5 |
| Drehmaschinen | 1000 kg |
| Belastung pro Element | 1000-4000 kg |
| Ø D | 160 mm |
| Flachschleifmaschinen | 1000 kg |
| Fräsmaschinen | 1500 kg |
| statische Höchstlast | 4000 kg |
| Standardschraublänge L | 100 mm |
Nederlands
Deutsch
English
