LEDLENSER W6R Work
502736
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
85,61
exkl. MWST
71,94
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
68,48
exkl. MWST
57,55
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Modell | W6R Work |
|---|---|
| Maße | 143 x 31 x 45 mm |
| Lichtstrom | 500/220 lm |
| Ladedauer | 3,5 h |
| Farbtemperatur | 6000–7500 K |
| Brenndauer | 2–6 h |
| Temperaturbereich | –20 bis +40 °C |
| Akkutyp | Li-Ion-Akku 3,7 V/2500 mAh |
Nederlands
Deutsch
English
