LEDLENSER Arbeitsleuchte W7R Work
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
108,60
exkl. MWST
91,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
86,88
exkl. MWST
73,01
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Modell | W7R Work |
|---|---|
| Maße | 143 x 31 x 45 mm |
| Lichtstrom | 600/220 lm |
| Ladedauer | 3,5 h |
| Farbtemperatur | 6000–7500 K |
| Brenndauer | 2–5 h |
| Temperaturbereich | –20 bis +40 °C |
| Akkutyp | Li-Ion-Akku 3,7 V/2500 mAh |
Nederlands
Deutsch
English
