LEATHERMAN Multitool SURGE, Silver
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Masse (Gewicht) | 335g |
|---|---|
| Länge geschlossen/offen | 115/193,7 mm |
| Klingenlänge | 78,7 mm |
| Ausführung | inkl. Gewebeholster |
| Funktionen | 21 Funktionen |
| Farbe | silber |
| Werkstoff | Edelstahl |
| Gesamtlänge | 193,7 mm |
Nederlands
Deutsch
English
