KS TOOLS Ringratschenschlüssel GEARplus
umschaltbar, Chrom-Vanadium, 27mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
107,75
exkl. MWST
90,55
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
88,36
exkl. MWST
74,25
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Länge | 331 mm |
|---|---|
| Schlüsselweite | 27 mm |
| Drehmoment | 671 |
| Kopfhöhe | 10,5 - 15,5 mm |
| Gewicht | 660 g |
| Gesamtlänge | 357.0 mm |
| Material | Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt |
| Gabelstellung | 15° Gabelstellung |
| Zahn | 72 |
Nederlands
Deutsch
English
