KS TOOLS Ringratschenschlüssel GEARplus
umschaltbar, Chrom-Vanadium, 16mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
43,38
exkl. MWST
36,45
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
35,57
exkl. MWST
29,89
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Länge | 208 mm |
|---|---|
| Schlüsselweite | 16 mm |
| Drehmoment | 296 |
| Kopfhöhe | 7,2 - 9,9 mm |
| Gewicht | 150 g |
| Gesamtlänge | 208.0 mm |
| Material | Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt |
| Gabelstellung | 15° Gabelstellung |
| Zahn | 72 |
Nederlands
Deutsch
English
