KS TOOLS Ringratschenschlüssel GEARplus
umschaltbar, Chrom-Vanadium, 12mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
31,64
exkl. MWST
26,59
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
25,94
exkl. MWST
21,80
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Länge | 172 mm |
|---|---|
| Schlüsselweite | 12 mm |
| Drehmoment | 109 |
| Kopfhöhe | 6,0 - 8,2 mm |
| Gewicht | 70 g |
| Gesamtlänge | 172.0 mm |
| Material | Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt |
| Gabelstellung | 15° Gabelstellung |
| Zahn | 72 |
Nederlands
Deutsch
English
