KS TOOLS Ringratschenschlüssel GEARplus
umschaltbar, Chrom-Vanadium, 11mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
30,30
exkl. MWST
25,46
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
24,85
exkl. MWST
20,88
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Länge | 165 mm |
|---|---|
| Schlüsselweite | 11 mm |
| Drehmoment | 96 |
| Kopfhöhe | 5,6 - 7,7 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Gesamtlänge | 166.0 mm |
| Material | Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt |
| Gabelstellung | 15° Gabelstellung |
| Zahn | 72 |
Nederlands
Deutsch
English
