KS TOOLS Ringratschenschlüssel GEARplus
gerade, CrV, 24mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
51,62
exkl. MWST
43,38
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
42,33
exkl. MWST
35,57
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Länge | 323 mm |
|---|---|
| Schlüsselweite | 24 mm |
| Drehmoment | 610 |
| Kopfhöhe | 10 - 14,5 mm |
| Gewicht | 470 g |
| Gesamtlänge | 322.0 mm |
| Material | Feinster Chrom Vanadium Stahl, hochglanz verchromt |
| Gabelstellung | 15° Gabelstellung |
| Zahn | 72 |
Nederlands
Deutsch
English
