KS TOOLS Ringratschenschlüssel GEARplus
gerade, CrV, 15mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
23,73
exkl. MWST
19,94
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
19,46
exkl. MWST
16,35
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Schlüsselweite | 15 mm |
|---|---|
| Drehmoment | 240 |
| Kopfhöhe | 6,5 - 9,4 mm |
| Gewicht | 120 g |
| Gesamtlänge | 199.0 mm |
| Material | Feinster Chrom Vanadium Stahl, hochglanz verchromt |
| Gabelstellung | 15° Gabelstellung |
| Zahn | 72 |
Nederlands
Deutsch
English
