KS TOOLS Ringratschenschlüssel GEARplus
gerade, CrV, 9mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
19,56
exkl. MWST
16,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
16,04
exkl. MWST
13,48
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Länge | 150 mm |
|---|---|
| Schlüsselweite | 9 mm |
| Drehmoment | 48 |
| Kopfhöhe | 4,4 - 6,9 mm |
| Anwendungsbereich | 48 Nm |
| Gewicht | 40 g |
| Gesamtlänge | 149.0 mm |
| Material | Feinster Chrom Vanadium Stahl, hochglanz verchromt |
| Gabelstellung | 15° Gabelstellung |
| Zahn | 72 |
Nederlands
Deutsch
English
