KS TOOLS Ringratschenschlüssel GEARplus
gerade, CrV, 8mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
18,37
exkl. MWST
15,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
15,07
exkl. MWST
12,66
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Länge | 140 mm |
|---|---|
| Schlüsselweite | 8 mm |
| Drehmoment | 36 |
| Kopfhöhe | 4,0 - 6,5 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Gesamtlänge | 140.0 mm |
| Material | Feinster Chrom Vanadium Stahl, hochglanz verchromt |
| Gabelstellung | 15° Gabelstellung |
| Zahn | 72 |
Nederlands
Deutsch
English
