KS TOOLS Knarren-Ringschlüssel "4 in 1"
SW 21x27/22x24
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
141,29
exkl. MWST
118,73
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
115,86
exkl. MWST
97,36
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Ausführung | 72 Zähne |
|---|---|
| Länge | 275 mm |
| Schlüsselweite | 21x27 - 22-24 mm |
| Kopfhöhe | 16 - 13 - 30 - 26 mm (A1-A4) |
| Gewicht | 610 g |
| Gesamtlänge | 275 mm |
| Material | Feinster Chrom Vanadium Stahl, hochglanz verchromt |
| Zahn | 72 |
Nederlands
Deutsch
English
