Kracht-moniertang vernikkeld 250mm KNIPE
X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
33,62
exkl. MWST
28,25
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
25,22
exkl. MWST
21,19
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Länge | 250 mm |
|---|---|
| Abmessungen LxHxB | 250 x 47 x 25 mm |
| REACH-Konformität | enthält keine SVHC |
| RoHS-Konformität | nicht anzuwenden |
| Schneidwerte Ø harter Draht | 1,8 mm |
| Schneidwerte Ø mittelharter Draht | 3,3 mm |
| Schneidenlänge | 25 mm |
| Gewicht | 350 g |
| DIN | DIN ISO 9242 |
Nederlands
Deutsch
English
