Korte boor HSS DIN1897N 9,9mm 135G type
N 2,5xD A0229.9 TiN Tip Dormer
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
25,86
exkl. MWST
21,73
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
16,80
exkl. MWST
14,12
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | 1897 |
| Ø h8 | 9,9 mm |
| Durchmesser | 9,90 mm |
| F | 0,2 mm/U |
| Gesamtlänge | 89 mm |
| Spirallänge | 43 mm |
| Spitzenwinkel | 135 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 25 - 30 Grad |
| Typ | N |
Nederlands
Deutsch
English
