Korte boor HSS DIN1897N 9,3mm 130G typ A
DX 2,5xD A520 Dormer
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
57,06
exkl. MWST
47,95
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
48,50
exkl. MWST
40,76
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | 1897 |
| Ø h8 | 9,3 mm |
| Durchmesser | 9,30 mm |
| F | 0,2 mm/U |
| Gesamtlänge | 84 mm |
| Spirallänge | 40 mm |
| Spitzenwinkel | 25 - 30 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 130 Grad |
| Typ | N |
Nederlands
Deutsch
English
