Korte boor HSS DIN1897N 8,2mm 135G type
N 2,5xD A0228.2 TiN Tip Dormer
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
18,24
exkl. MWST
15,33
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
11,85
exkl. MWST
9,96
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | 1897 |
| Ø h8 | 8,2 mm |
| Durchmesser | 8,20 mm |
| F | 0,16 mm/U |
| Gesamtlänge | 79 mm |
| Spirallänge | 37 mm |
| Spitzenwinkel | 135 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 25 - 30 Grad |
| Typ | N |
Nederlands
Deutsch
English
