Korte boor HSS DIN1897N 5,2mm 130G typ A
DX 2,5xD A520 Dormer
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
17,54
exkl. MWST
14,74
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
14,91
exkl. MWST
12,53
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | 1897 |
| Ø h8 | 5,2 mm |
| Durchmesser | 5,20 mm |
| F | 0,125 mm/U |
| Gesamtlänge | 62 mm |
| Spirallänge | 26 mm |
| Spitzenwinkel | 25 - 30 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 130 Grad |
| Typ | N |
Nederlands
Deutsch
English
